Kurumsal

ESBİ Bilgisayar 1990 yılında sektörünün ilklerinden olarak Sakarya 'da kurulmuştur. Teknolojinin henüz hayatımıza girmeye başladığı bu yıllarda bilgisayar sistemlerinin, muhasebe ve sektörel ticari programların pazarlanması, kullanılması, yayılması, sektörün ihtiyacı olan bilgisayar kullanıcılarının yetiştirilmesi konusunda Eğitim Kurumları, Odalar ve Sivil Toplum Kurumları ile işbirliği yaparak bilişim sektörünün gelişimine ve eğitimine büyük katkılarda bulunmuştur. Halen yaygın satış&servis ağı, uzman personeli, kurumsal kimliği ile desteğini verdiği ulusal & uluslararası yazılım & donanım ürünlerine kendi hizmet ve desteğini ekleyerek faaliyetine devam etmektedir.

ESBİ 'nin Hizmet Anlayışı

Çalışmalarında, müşteriye karşı daima dürüst ve dostça davranmak, Kalite ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmak, Pazarının güncel takibini yaparak, teknolojiyi zamanında müşterisine ulaştırmak Müşteriyi sadece doğru olana yönlendirmek, işin gereğini müşterinin istekleri ile uyumlu olarak yerine getirmek, Müşteri kendisine sunulanı yeterli görüp ve memnun olsa dahi ona daha iyisini sunmak, Sektöründe lider firma olarak ESBİ adının teknoloji ile özdeşleştirmek, Güçlü alt yapısı ve ekip uyumu ile Müşteri Memnuniyeti hedefine odaklanarak kalitesi kanıtlanmış teknolojik ürünlere kendi hizmet güvencesi ile değer katmaktır. Hazır kadrosu ile müşterilerinin isteklerini TAM ZAMANINDA karşılamaktır.

ESBİ 'nin Görevleri

Teknoloji ürünlerini ve müşteri ihtiyaçlarını yakından takip ederek kaliteli, ekonomik, güvenilir ve yeterli donanım, yazılım ve hizmet çözümlerini sunmaktır.

ESBİ 'nin Geleceği

Müşterilerin daima ilk tercihi olmak. Kaliteli ürünler, güvenilir hizmet ve destek sunucusu olmaktır. Müşterinin ESBİ adına duyduğu dostça GÜVEN ve ilgiyi hiç kaybetmeden daha ileri taşımaktır.


Banka Hesap Bilgilerimiz

Garanti Bankası
GARANTİ BANKASI
Hesap No : 6297327
Şube no : 1203
IBAN : TR19 0006 2001 2030 0006 2973 27


DENİZ BANK
IBAN : TR74 0013 4000 0138 2271 5000 01

Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Yardım Hattı